Porady jak uzyskać idealny wygląd rękawów

Moda

Szukasz nowego sposobu, aby ubrać swoje ciało? Albo szukasz nowej sukienki? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Tutaj mamy kilka prostych wskazówek, które Cię poprowadzą.

Spraw, by rękawy wyglądały na dłuższe

Rękawy są jednym z najważniejszych części sukienki, ale większość czasów kończy się zbyt krótkie. Jeśli masz długie rękawy i nie chcesz zakrywać ramion, to możesz zawiązać rękawy.

Jeśli masz długie rękawy i chcesz zakryć swoje ramiona, a następnie zawiązać rękawy i pozostawić górną połowę ramion wolne. Możesz również związać rękawy za pomocą kokardy i uczynić je bardziej atrakcyjnymi.

Dodaj trochę objętości swoim ramionom

Możesz dodać objętości swoim ramionom, nosząc luźną koszulę. Ale nie przesadzaj z tym, bo inaczej będziesz wyglądała na nabuzowaną i nie będzie Ci to pasowało.

Wysmukl ramiona

Ramiona to część ciała, która jest najbardziej widoczną cechą. Musisz więc poświęcić wiele uwagi temu obszarowi, aby uczynić go szczuplejszym.

Po pierwsze, musisz znać anatomię barku, obojczyka i ramienia. Następnie, musisz zastosować odpowiednią ilość makijażu na szyi i górnych ramionach.

Do makijażu możesz użyć bronzera, który sprawi, że ramię będzie wyglądać szczuplej. Upewnij się, że nie stosujesz zbyt dużo makijażu, ponieważ to tylko sprawi, że ramię będzie wyglądać ciężkie i nieporęczne.

Zastosuj odrobinę różu do policzków

Jest to kolejna prosta sztuczka, aby ramiona wyglądały szczuplej. Zastosuj rumieniec na policzkach i wymieszać go prawidłowo.

Jeśli masz ciemny odcień skóry, to możesz wybrać jasny różowy kolor na policzki. Jeśli masz jasny odcień skóry, to wybierz jasny kolor, taki jak różowy lub brzoskwiniowy.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post i dostałaś kilka pomysłów do wypróbowania.