Jak pozbyć się zaskórników i uzyskać gładką skórę

Uroda

Wiesz, co jest najlepsze, aby pozbyć się zaskórników? Jest to używanie naturalnych składników, które nadadzą Ci zdrowy blask. Sprawdźmy więc kilka skutecznych sposobów na uzyskanie gładkiej skóry i pozbycie się zaskórników.

Używaj octu jabłkowego

Jeśli masz suchą skórę to ocet jabłkowy będzie świetnym wyborem. Weź trochę octu jabłkowego i wymieszaj go z sokiem z cytryny. Zastosuj tę mieszaninę na skórę i pozostawić na pół godziny.

Ocet jabłkowy cydr jest nie tylko używany do leczenia trądziku, ale jest również bardzo skuteczny w leczeniu zaskórników i suchej skóry.

Oczyść swoją twarz

Prawdą jest, że można oczyścić twarz z pomocą wszelkich produktów komercyjnych, ale zawsze lepiej jest oczyścić twarz za pomocą produktów domowej roboty. Oto kilka domowych składników, które dadzą Ci gładką skórę i pozbędą się zaskórników.

Weź 2 łyżki stołowe octu jabłkowego i dodaj 1 łyżeczkę miodu i 1 łyżkę wody. Dobrze wymieszaj i nałóż ten roztwór na twarz i pozostaw do wyschnięcia.

Inną metodą jest wzięcie jednej łyżeczki kurkumy w proszku i nałożenie jej na twarz i pozostawienie na 10 minut. Następnie umyj twarz letnią wodą.

Zastosuj maseczkę

Weź arkusz bawełny i umieść w nim trochę mleka i odłóż na bok. Po tym weź dwie łyżki jogurtu i dobrze wymieszaj z łyżeczką oliwy z oliwek. Następnie dodaj dwie krople cytryny i dobrze wymieszaj. Nałóż tę mieszaninę na twarz i pozostaw na 15 minut. Następnie spłucz twarz i postępuj z kremem nawilżającym.

Wnioski:

Są to najlepsze wskazówki, aby pozbyć się zaskórników i uzyskać gładką skórę. Wypróbuj je i daj mi znać, czy działają dla Ciebie.